• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 Semih Nakliyat
 Nakliyat İletişim Hemen Tıkla Ara
Site Menüsü

Hakkımızda


Semih Nakliyat;
güçlü ve uzman kadrosu ile gerçekleştirdiği iş ve projelerde şüphesiz lider olmuştur. 1995 yılından bugüne kadar sizlere en kaliteli ve mükemmel hizmeti sunabilmek için nakliyat araç filosunu büyütmekte ve kaliteli ekipmanlar kullanmaktadır. Daimi öncülüğü müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti için en mükemmel hizmet için tüm vargücüyle çalışmaktadır.


"Her taşıma kendi taşımamızdır" düşüncesi ile taşınma işlemlerini gerçekleştirmekte olan nakliye şirketimiz müşterilerinin taşınacak olan yük ve eşyalarının taşınmasını sorunsuz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sigortalı ve garantili taşımacılık sunarak çalışmakta olan şirketimiz profesyonel bir tutum izlediğini her zaman müşterilerine hissetirmiş ve nakliyat firmaları arasında markası ile her zaman nirvanada olmuştur.

 Semih Evden Eve Nakliyat


Kaliteli evden eve taşımacılık ta nakliye sözleşmemiz içerisinde taşınacak olan tüm eşyalarınızı paketlemeden taşınmamaktadır. Paketlenen tüm eşyalarınız uzman taşıma personellerimiz ile taşınmaktadır.  Profesyonelliğimiz ve titiz çalışmalarımız ile ofisten ofise, büro dan büroya, evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızı sorun çıkarmadan nakliye araç ve güçlü personellerimiz ile taşımaktayız.

Misyonumuz;
  • Her zaman hızlı, güvenilir ve kaliteli taşıma ekipmanları kullanarak müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini sarsmadan yerine getirmek,
  • Sürekli nakliyat araç filosunu büyütmekte olan firmamız daha iyi hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini arttırmak,
  • Uygun fiyat teklifleri ile diğer komisyoncu firmalara rekabet yaratmaktadır.
Vizyonumuz;
  • Evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,
  • Türkiye genelinde en kaliteli hizmeti en uygun fiyat ile sunmakta olan nakliye şirketi olmaktadır.
İletişim
 Nakliyat İletişim
Kamyonet Nakliye
 Kamyonet  Nakliye
Evden Eve Nakliyat
 Evden Eve Nakliyat
Bölgeler